O nas

Witaj w Cheesecake Corner
section-seprator
O Cheesecake Corner

Sernik to dzisiaj jeden z najzdrowszych i najbardziej lubianych deserów na świecie. W Polsce utrwalony w kulinarnej tradycji przez wielkich cukierników i serwowany od przeszło dwustu lat. Za oceanem rozsławiony przez emigrantów z europy środkowo-wschodniej i wręcz zrewolucjonizowany przez charakterystyczne dla amerykańskiej kuchni smaki. W Azji urozmaicony przez egzotyczne owoce i przyprawy.

Dziś wszyscy coraz częściej przywiązujemy wagę, aby żyć i odżywiać się zdrowo. Sernik to słodycz, na którą może chociaż czasem pozwolić sobie każdy z nas. Lekki, prawdziwie naturalny ser, brak konserwantów i ograniczona ilość cukru to jedna z  tajemnic deserów odpowiadających zdrowemu modelowi odżywiania.

W naszej ofercie każdy znajdzie sernik odpowiadający swojemu smakowi- sernik klasyczny, sernik z czekoladą, sernik z owocami... Oczywiście zabraknąć nie może Mini Cheesecakes w wersji klasycznej.

Cheesecake Corner to nie tylko serniki, ale również torty, od zupełnie delikatnych po te wytrawne oblewane belgijską czekoladą, flany, tarty i bezy wraz z niemającymi sobie równych deserami takimi jak Pavlova czy Godiva. 

Cukiernie naszej warszawskiej sieci znajdziecie w Domu Mody Klif, C.H. Sadyba Best Mall, C.H. Wola Park, C.H. Atrium Targówek, pasażu dworca Warszawa Centralna, C.H. Auchan Piaseczno, przy ul. Kościuszki 34 w Piasecznie oraz przy ul. Nowy Świat 52 w Warszawie.

 

Zapraszamy